برای ترجمه متون گزینه persian را از کادر Select Language انتخاب نمایید.

تمامی محصولات به صورت سفارشی می باشند و هیچکدام در انبار ایرانیول موجود نمی باشند قیمت محاسبه لیر امروز 2390 تومان می باشد قیمت ها بدون محاسبه هزینه باربری می باشند و برای اطلاع از هزینه باربری و گمرک به صفحه محصول مراجعه بفرمایید هزینه گمرک و باربری برای محصولات به ازای هر 100 گرم 35 هزار تومان می باشد . تمامی سفارشات به صورت هوایی ارسال می شوند . هزینه گمرک و باربی انواع کفش ( به غیر از صندل و کفش های کوچک ) به صورت جفتی محاسبه می شود حداکثر مدت زمان ارسال محصولات عادی ( غیر از محصولات حجیم و سنگین ) 7 روز بعد از رسیدن به دفتر استانبول میباشد لطفا در انتخاب محصولات ، سایزبندی و رنگ بندی سفارشات خود دقت بفرمایید برای اقلام حجیم، سنگین و غیر استاندارد قبل از ثبت سفارش با کارشناسان فروش در ارتباط باشید
  • دسته‌بندی‌ها
  • برند‌ها

شرایط بازگردانی کالا

 

با توجه به این که تمام محصولات سفارشی هستند و در انبارموجود نمی باشند و تمام سفارش ها در ابتدا به دفتر شهر استانبول واقع در ترکیه می رسند و سپس ارسال می شوند ، برای ابطال سفارش و بازگرداندن محصول شرایط خاصی وجود دارد .

 

لطفا قبل از هر گونه اقدام شرایط را کامل بازخوانی نمایید .

با توجه به مسافت زیاد و مشکلات جا به جایی و حمل بار و در نظر گرفتن مدت زمان فرصت برگشت کالا با توجه به قوانین شرکت فروشنده اصلی ، فقط طبق این شرایط امکان ابطال و برگشت محصول خریداری شده وجود دارد .

ایرانیول غیر از این شرایط ، شرایط دیگری برای بازگرداندن کالا ندارد ومسئولیتی در قبال اشتباهات احتمالی از طرف خریدار بر عهده نمیگیرد .

تمام مبالغ برگشتی به کیف پول حساب کاربری به صورت ریالی واریزمیشود .

 

۱- در هنگام خرید، سایز، رنگ بندی و قیمت محصول را کاملا چک بفرمایید تا برای ابطال یا بازگرداندن کالا دچارمشکل نشوید.

 

۲- در صورت اشتباه در خرید یا پشیمان شدن، سریعا با پشتیبانی تماس بگیرید . اگر قبل از ارسال محصول به دفتر پست توسط تامین کننده اقدام نمایید ، و خرید را ابطال نمایید، ظرف چند دقیقه امکان برگشت مبلغ خرید، به کیف پول شما وجود دارد. در نظرداشته باشید بیشتر تامین کنندگان مرحله ارسال به پست ندارند و دقیقا بعداز ثبت خرید امکان ابطال کردن وجود ندارد و تا زمان رسیدن محصول به دفتر استانبول باید منتظر بمانید تا اقدامات بازگرداندن محصول را انجام دهید.

 

۳- بعد از رسیدن محصول به دفتر استانبول تا زمان ارسال محصول به دفتر تهران (روز ارسال به دفتر تهران مد نظر گرفته می شود) ایرانیول این امکان را به شما می دهد که با تماس با پشتیبانی سایت، خرید خود را ابطال نمایید . در این مرحله همکاران ما در ایرانیول، سفارش شما را مرجوع می کنند.

 

۴- بعد از مرجوع کردن محصول و تحویل به پست مربوطه در استانبول، بین ۳ الی ۱۰ روز کاری زمان می برد تا مبلغ خرید توسط تامین کننده بازگردانده شود. این مبلغ با توجه به قیمت خرید و فروش لیر در روز بازگشت مبلغ خرید و سقف پرداختی شما به صورت ریالی به کیف پول حساب کاربری شما، واریز می شود.

 

۵- در مواردی که محصول را از ایران بخواهید مرجوع کنید، با توجه به زمان تست محصول که بستگی به شرکت تامین کننده محصول دارد (از یک هفته تا ۱ ماه)، هزینه ارسال محصول به دفتر تهران و علاوه بر آن هزینه ارسال محصول به کشور ترکیه، از شما اخذ خواهد شد و به عهده مشتری می باشد. در صورت امکان مرجوع کردن محصول از ایران در نظر داشته باشید بعد از رسیدن محصول به دفتر استانبول، شرایط بازگردانی کالا طبق مراحل بالا انجام می شود و دقیقا پرداخت پول بعد از زمان یاد شده به کیف پول حساب کاربریتان واریزمی

شود.

 

کارشناسان ایرانیول در تمامی مراحل همراه شما خواهند بود.

برندهای منتخب ایرانیول

ایرانیول

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس :

+98990-536-0021+90555-144-2543

آدرس ایمیل:

Support@iranyol.com

مجوزهای اخذ شده

logo-samandehi